Jedyny komunistyczny kandydat w wyborach

Jedyny komunistyczny kandydat w wyborach parlamentarnych Lech Fabiańczyk kandyduje w Koszalinie, z miejsca 6 na liście numer 3.

Lech Fabiańczyk – członek Komunistycznej Partii Polski, historyk, publicysta, reżyser, twórca ponad 100 filmów dokumentalnych, inicjator akcji społecznych i edukacyjnych oraz działacz lokalny. W parlamencie chce się zająć tworzeniem sprawiedliwej polityki społecznej, chroniącej ludzką godność i podmiotowość oraz obroną prawdy historycznej.

„Komunizm jest dążeniem do wprowadzenia w życie zasady „Każdemu według potrzeb, od każdego według jego możliwości. Czyż może być lepsza forma ustroju społecznego?”

Reklama

2 myśli na temat “Jedyny komunistyczny kandydat w wyborach

  1. Dziękuję za informację. Przydałby się jakiś kandydat w Słupsku. Algierd P.S. Zerknij na ten link: https://wfw.com.pl/ksiazki/pytanie-poczatek-myslenia/   * * * W dniu 2019-10-10 22:02:25 użytkownik KOMUNISTYCZNA PARTIA POLSKI napisał: cpofpoland posted: „Jedyny komunistyczny kandydat w wyborach parlamentarnych Lech Fabiańczyk kandyduje w Koszalinie, z miejsca 6 na liście numer 3. Lech Fabiańczyk – członek Komunistycznej Partii Polski, historyk, publicysta, reżyser, twórca ponad 100 filmów dokumentalnych,”

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: