Nie dajmy się zastraszyć pisowskim mediom!

W programie „Magazyn Śledczy Anity Gargas” z dnia 07.06.2018 autorzy dopuścili się politycznie motywowanej manipulacji. Wykorzystując paranoiczne oskarżenia o bycie „rosyjską agenturą wpływu” wysunęli zarzuty pod adresem Komunistycznej Partii Polski. 

W materiale wypowiedzi przedstawicieli i przedstawicielek KPP, w tym przewodniczącego Krajowego Komitetu Wykonawczego, zmieszano z innymi, wyrywając z kontekstu i stwarzając wrażenie jakoby KPP miała związki z rosyjskimi czy jakimikolwiek innymi władzami.

„Magazyn Śledczy” to program wykorzystywany do celów politycznych przez obecną PiSowską, autorytarną władzę. Materiał z dnia 7 czerwca jest elementem antykomunistycznej kampanii, mającej tworzyć przyzwolenie na prześladowania polityczne.

KPP jest legalnie działającą partią polityczną kierującą się ideami marksizmu i wykorzystującą symbole ruchu robotniczego. Atak na komunistów jest dowodem na to, że władza boi się sił antykapitalistycznych oraz szykuje do likwidacji demokratycznych swobód takich jak wolność wypowiedzi oraz zrzeszania się.

NIE DAJMY SIĘ ZASTRASZYĆ PISOWSKIM MEDIOM!

red. 

Reklama

2 myśli na temat “Nie dajmy się zastraszyć pisowskim mediom!

  1. Osobę o której jest mowa – trzeba bronić prawnie… We wszystkich państwa Europy są partie komunistyczne, oprócz Polski. W ten sposób prawica broni się przed sprawiedliwością – za okradanie państwa.

    1. Altar Co za bzdury piszesz? „we wszystkich państwach Europy są partie komunistyczne,oprócz Polski”. A KPP to gdzie jest w Danii? Przesadziłeś.Myśl co piszesz.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: