Dołącz do KPP

Słyszeliście, że Ziobro chce nas zdelegalizować? My jesteśmy po Waszej stronie! Stań po naszej stronie! Przyłącz się do nas na złość Ziobrze! Dołącz do KPP!

Zawsze byliśmy i jesteśmy po Waszej stronie – strajkujących kobiet, bezrobotnych i pracowników zagrożonych zwolnieniami, pacjentów przepełnionych szpitali oraz chorych, dla których nie ma w nich miejsca, a także protestujących rolników. Stań po naszej stronie! Dołącz do KPP!

Nie pozwólmy aby „trybunał” J. Przyłębskiej znów ograniczał prawa obywatelskie!

Działajmy wspólnie przeciwko reżimowi Ziobry i Kaczyńskiego w obronie demokracji!

Powinieneś zapoznać się z Programem i Statutem Partii. Jeśli je akceptujesz, pobierz deklarację członkowską KPP, wypełnij ją i wyślij wraz ze zdjęciem w formacie 45×35 mm (jak do dowodu osobistego) na nasz mail: cpofpoland@gmail.com.

Możesz też wydrukować deklarację członkowską i przesłać ją wraz ze zdjęciem (2 szt.) na adres: KPP skr. poczt. 154, 41-300 Dąbrowa Górnicza

64 komentarze

  1. Jeśli doczekaliśmy obłąkańczej supremacji prawicowych ekstremistòw,zjawisko to niestety będzie eskalować bowiem już sybaryckiemu ,nowobogackiemu ,nie chce się ruszyć dupy i wyjść na ulicę by zmieść z powierzchni Ziemi tę bezkarną nietykalną juntę .zatem będą robić z Obywatelami ,co chcą,wtrącać ich bezpodstawnie do pierdla,tylko za to ,iż ktoś ośmiela się mieć inne poglądy od Erynie słusznego zatrważająego ,demagogicznego ,prawicowego bełkotu.Natomiast nie ma nikogo ,kto ukròciłby haniebne bezhołowie Ziobry ,Dudy czy Kaczyńskiego.Autorytarna dyktatura ma się doskonale i nic jej nie grozi.Lewica istniała w czasie II wojny światowej.Co nam zostało ? W milczeniu znosić Lisowski bat???? Ja mogę wyjść na barykady lecz nie z idiotą zajętym grami w smartfonie zakupionym przez dobrze sytuowaną mamusię i tatusia ,całującego na Twych plecach ,wspòłczesny parobku.Czy już nie czas wysłać obecną mafię rządzącą do Berezy Kartuskiej miast ujadać na ekranie i biernie czekać na dalszą destrukcję Polski?

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s